Invertec XBD140/24SS power inverter for Scania truck
PDF
price on request
Contact the seller
Call me back
Invertec XBD140/24SS power inverter for Scania truck - Autoline
1/1
Request additional photos
PDF
Price:
on request
Ask for price
Notify me when price changes
Contact the seller
Location: Romania Cristesti8017 km to "United States/Columbus"
Placed on: more than 1 month
Autoline ID: LE41892
Condition
Condition: used
Additional services
More details — Invertec XBD140/24SS power inverter for Scania truck
marca vehiculului: Invertec
Curent: 1.0A Max
Certificări: CE, E1
Dimensiuni: aproximativ 17cm lungime
puterea motorului: 36W
Driver pentru iluminat interior Scania Invertec XBD140/24SS
Made in England
Important
This offer is for guidance only. Please request more precise information from the seller.
Purchase tips
Safety tips
Seller Verification
Price Check
Do not buy products which price is too different from the average price for similar equipment.
Doubtful prepayment
Varieties of this fraud may include:
  • Transfer of prepayment to the card
  • Transfer to the “Trustee” account
  • Such a request should be alarming, most likely you are communicating with a fraudster.
  • Transfer to a company account with a similar name
  • Substitution of own details in the invoice of a real company
Found a fraud?
Let us know
Safety tips
Similar ads
XBD140/24SS power inverter for Scania truck
Price on request
Power inverter
Romania, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
2 years at Autoline
Convertor de Tensiune Mascon Type 7413 24VDC/12VDC pentru power inverter for Scania truck